ÇAMAŞIR MAKINASI

Çamaşır Makinalarınız da meydana gelen arızalara çözüm üretiyoruz.

Çamaşır Makinaları her evin en önemli cihazlarıdır, ancak ev sahipleri arızalanıncaya kadar onarım ve bakımlarına çok fazla önem vermezler. Cihazınızın arızalanması durumda, BİLGİN TEKNIK‘i arayın.

Çamaşır makinenizle ilgili herhangi bir sorun fark ederseniz, derhal harekete geçmenizi öneririz. Arızanın düzeltmesi ne kadar erken olursa, daha az olası zararlar ortaya çıkar.

Aşağıdaki sorunlardan herhangi birini fark ediyor musunuz? Lütfen bizi arayınız.

  • Çamaşır makinesi açılmıyor.

Sorun cihazın elektronik devresiyle ilgili olabilir. Endişelenmeyin, Sorunu çözmek için teknisyenlerimiz sorunun nedenini belirleyecek ve profesyonel bir şekilde önleyecektir.

  • Çamaır Makinası Aşırı Sallanıyor

Aşırı titreşim varsa, zeminin zayıf olduğundan veya cihazın zayıflamış bir zeminde bulunmadığından emin olun. Cihazın sallanmasını engellemek için cihaz ayaklarına sabitleyici pedler kullanın. Sorun devam ediyorsa sorunu çözmek için teknisyenlerimiz sorunun nedenini belirleyecek ve profesyonel bir şekilde önleyecektir

  • Çamaşır Makinası su boşaltmıyor.

Bu duruma arızalı pompa veya tıkalı tahliye hortumu sebep olabilir. Bu sorunu çözmek için teknisyenlerimiz sorunun nedenini belirleyecek ve profesyonel bir şekilde önleyecektir

Call Now ButtonHemen Arayın